Конкурсний відбір

Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Засульської сільської ради (07.03.2018)
Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Засульської сільської ради (12.06.2018)

Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Засульської сільської ради (16.07.2018)
Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Засульської сільської ради (22.08.2018)
Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчого комітету Засульської сільської ради (22.10.2018)
Про призначення конкурсу на заміщення вакантних посад виконавчого комітету Засульської сільської ради (02.11.2018)