Триває пошук ефективної системи надання соціальних послуг

Дата: 27.11.2017 09:28

22 – 23 листопада 2017 року у місті Миргород відбувся семінар – нарада на тему: «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи».

У заході, організованому за підтримки міжнародної організації UNICEF, взяли участь керівники структурних підрозділів Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді та спорту України, фахівці Державної служби України з питань праці, Державної служби зайнятості, представники обласних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Учасники семінару, серед яких і головний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради Світлана Василівна Терещенко, ознайомилися з особливостями впровадження моделі адміністрування надання послуг з соціальної підтримки та організації прийому громадян за місцем проживання в об’єднаних територіальних громадах, обговорили актуальні питання забезпечення соціального захисту населення та захисту прав дітей, здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю та зайнятість в умовах децентралізації.

Проведення подібних заходів має надзвичайно важливе значення для створення ефективної системи надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах, що, у свою чергу, є свідченням прогресивного підходу  до реалізації державної соціальної політики.