Привітання з днем народження Ігоря Івановича Яременка

Дата: 12.01.2018 10:13

Січень виявився щедрим на особисті свята - третій день поспіль наша громада вітає публічних осіб.
Сьогодні віншування линуть до Шершнівки, до Ігоря Івановича Яременка, старости Шершнівського старостату.
Ми проводимо на роботі істотну частину свого життя, а для таких посад як староста - робота взагалі є цілодобовою.
Тож бажаємо Вам, Ігоре Івановичу, щоб справа, якою Ви зараз займаєтеся, приносила Вам задоволення, людську вдячність і шану.
Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! І нехай те, що не вдалося здійснити за щоденнними буденними клопотами, обов'язково здійсниться!
З найщирішими побажаннями - Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус, очільники старостинських округів громади, працівники виконавчого комітету Засульської сільської ради.