Вітаємо з днем народження депутата Засульської сільської ради Любов Олексіївну Діденко!

Дата: 08.03.2018 10:22

Сьогодні гарне весняне свято, а для депутата Засульської сільської ради Любові Олексіївни Діденко воно поєднане в житті з Днем народження.
Тож і зустрічає Весну ця чарівна привітна жінка, завзята трудівниця, громадська активістка Михнівського старостату у колі рідних, друзів, колег, котрі разом з ніжними першоцвітами дарують їй щирі слова подяки за невтомну працю, душевну красу, безмежну енергію та творчі задуми.
Сьогодні до їх привітань приєднується і вся багаточисельна Засульська громада: сільський голова Сергій Бондаренко, колеги-депутати, працівники виконавчого комітету сільської ради.
Нехай доля і надалі збагачує Вас, Любове Олексіївно, мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!