Вітаємо з днем народження депутата Засульської сільської ради Валентину Іванівну Нестерову!

Дата: 04.03.2018 10:25

Сніг і замети аж ніяк не завада весняному настрою, особливо для тих, хто у перші березневі дні святкує дні народження.
4 березня гарну ювілейну дату відзначає депутат Засульської сільської ради Валентина Іванівна Нестерова.
Від усієї нашої громади, ваших колег-депуатів, працівників виконавчого комітету сільської ради та Засульського сільського голови Сергія Бондаренка щиро, по-весняному тепло вітаємо Вас, Валентино Іванівно, з особистим святом!
У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпного оптимізму, море енергії, миру, злагоди і благополуччя!
Нехай завжди з Вами будуть успіх, удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища! А роки, які попереду, будуть наповнені яскравими щасливими подіями!