Вітання з днем народження депутата Засульської сільської ради Миколи Федоровича Коротуна

Дата: 16.01.2018 10:29

16 січня відзначає день народження старійшина місцевого самоврядування нашої громади, депутат від Шершнівського старостату Микола Федорович Коротун.
Шановний та глибокошанований нами Миколо Федоровичу, навіть сама природа вирішила прикрасити все навкруг снігом у Ваш день народження!
Тож,насамперед, хочемо сьогодні подякувати Вам за той неоціненний життєвий досвід, яким Ви ділитеся зі своїми колегами-депутами та старостами, за мудрі поради щодо діяльності громади, за дотепне влучне слово!
Нехай Вас не підводить здоров'я, турботою та любов'ю оточують рідні, многая літа, з роси й води!!!
З повагою та найкращими віншуваннями - Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус, працівники виконавчого комітету сільської ради.