Важлива інформація від ТОВ "ТД "Лубнигаз"

Дата: 28.02.2018 10:30

До уваги споживачів природного газу,

які проживають на території Засульської об’єднаної територіальної громади!

ТОВ «ТД «Лубнигаз» звертається до вас з проханням вчасно повідомляти надавача послуги про зміну персоніфікованих даних. Адже через таке недобросовісне ставлення окремих споживачів – нових власників/користувачів  інформація, наявна  у даному товаристві, застаріла та не відповідає фактичним даним. Зокрема, є випадки, коли споживачами природного газу рахуються громадяни, які давно померли чи продали свою власність, або виїхали та здали в оренду газифікований об’єкт іншим користувачам.

Чинними нормативно-правовими актами визначено, що побутовий споживач (новий власник/користувач) повинен самостійно звернутися до постачальника газу з відповідною заявою про внесення змін до персоніфікованих даних або укладання договору постачання природного газу.

Нові власники об’єктів (нові споживачі) разом із заявою про укладання договору постачання природного газу пред’являють постачальнику із спеціальними обов’язками оригінали таких документів:

- документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);

- документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України);

- для іноземців та осіб без громадянства – національний паспорт або документ, що його замінює), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті, – серія та номер паспорта);

- належним чином оформлена довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання природного газу (за необхідності).

Відповідно до положень глави 7 розділу VI Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494 (далі - Кодекс ГРМ), Оператор ГРМ в установленому законодавством порядку має право припинити/обмежити газопостачання на об'єкт споживача (у тому числі побутового споживача), зокрема, у випадку несанкціонованого відбору природного газу – відбору газу без укладення договору з постачальником газу

Постачальником газу прийнято рішення припинити газопостачання всім споживачам природного газу, які здійснюють несанкціонований відбір газу без укладення договору з постачальником.

Тому прохання до всіх громадян, які проживають без реєстрації, або в будинку без оформлення права власності чи користування, терміново внести зміни до персоніфікованих даних та договорів на розподіл і постачання газу.

ТОВ "ТД "Лубнигаз"