Ділилися досвідом

Дата: 27.02.2018 14:34

Сьогодні Засульська об’єднана територіальна громада стала місцем проведення семінару «Обов’язки старости. Старостинський округ».
Для старост об’єднаних громад Полтавщини, які нині навчаються у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, таке практичне заняття було влаштоване за сприяння Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
У рамках семінару учасники відвідали Засульську сільську раду, поспілкувалися з її очільником Сергієм Бондаренком, відвідали опорний заклад «Засульська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія», ознайомилися з інфраструктурою Мгарського старостату.
У семінарі також взяли участь директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Наталія Осипенко, радник з питань муніципальних послуг Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Геннадій Фасій, фотокореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Сергій Пустовіт.