Вітаємо з 80-річчям Василя Яковича Корніяченка

Дата: 03.02.2018 08:00

Чудового зимового дня 3 лютого Василь Якович Корніяченко у колі рідних та друзів зустрічає свій гарний  ювілей –  80-річчя.

Василь Якович –постать легендарна не лише для Засулля, а й для усього Лубенського району. Людина, що  поєднала багатий життєвий досвід і просту селянську мудрість, корифей місцевого самоврядування нашого краю, бо понад 40 років працював депутатом районної та сільської рад, хлібороб, керівник, наставник, а ще любитель шахів та ветеран художньої самодіяльності.

Його поважний вік –  лише на сторінках паспорта, бо  юна душа спонукає Василя Яковича щосуботи топтати стежку до Засульського будинку культури на репетицію народного самодіяльного хору «Посулля», активним учасником якого ювіляр є понад 60 років.

Завжди привітний та усміхнений Василь Якович власним прикладом та філософським ставленням до труднощів сьогодення переконує оточуючих, що життя прекрасне, бо є у ньому і любов, і радість, і пісня!

Тож бажаємо Вам, Василю Яковичу, при доброму здоров’ї ще довго-довго топтати ряст, зустрічати світанки понад Сулою, і радувати глядачів гарною українською піснею!

З найщирішими віншуваннями у день ювілею від усієї Засульської громади, сільський голова Сергій Бондаренко.