Перший новонароджений у 2018 році козак громади

Дата: 16.01.2018 12:11

Його назвали Олександром!

Це перший новонароджений у 2018 році малюк нашої Засульської об’єднаної громади та Лубенського району.

Сьогодні батьки хлопчика – Олександр та Жанна Севертоки, мешканці села Засулля, у приміщенні Засульської сільської ради отримували перший документ сина.

З цієї нагоди щасливих батьків щиро привітали Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, виконувач обов’язків голови Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, депутати Засульської сільської ради Зоя Шерстюк та Оксана Іванова.

Вручаючи подарунки, всі вони висловили радість, що одним козаком на Лубенщині стало більше, бажали, щоб зростав здоровим та щасливим на втіху батькам!

Мама малюка – Жанна Анатоліївна, у відповідь зауважила, що їх родина та сім’я з Вищого Булатця вже зробили гарний почин, тож цього року у нашій громаді має народитися ще більше діток, ніж торік (73 дитини).

Відтак бажаємо усім, кому це потрібно, поповнення в родині!