30 січня відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 31.01.2018 13:16

Учора 30 січня у великій залі Лубенської районної ради відбулося засідання виконавчого комітету Засульської сільської ради. На порядок денний пропонувалося 21 питання. Окрім членів виконавчого комітету на засідання були запрошені очільники структурних підрозділів виконавчого комітету та керівники загальноосвітніх закладів громади. Саме останні - директори шкіл висловили власне бачення щодо питання "Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів Засульської сільської ради", свої думки з цього приводу озвучили також старости - члени виконавчого комітету сільської ради.
Серед інших актуальних питань: "Про затвердження Порядку складання і виконання розпису бюджету ОТГ", "Про затвердження переліку об'єктів, які фінансуються у 2018 році за рахунок залишку станом на 1 січня 2018 року коштів за субвенцією з державного бюджету". З них інформувала начальник фінансового відділу виконавчого комітету сільської ради Світлана Самійленко.
Окрім того на засіданні затверджено склад робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Засульської сільської ради та склад комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету об'єднаної територіальної громади й Положення про згадані консультативно-дорадчі органи.
Низка питань стосувалася розгляду заяв громадян щодо присвоєння адресних номерів будинкам, поштової адреси земельним ділянкам, погодження будівництва тощо.
З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.