Відбулася 36 позачергова сесія Засульської сільської ради

Дата: 08.02.2018 16:28

8 лютого депутати Засульської сільської ради зібралися на позачергову тридцять шосту сесію сьомого скликання. На порядку денному єдине питання – «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади».

З нього інформував – Засульський сільський голова Сергій Бондаренко. Він докладно ознайомив присутніх із механізмом передачі земель, за яким  депутати прийняли на засіданні позачергової сесії відповідне рішення щодо наміру отримання земель та підготовки виконавчим комітетом клопотання до Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Слово для виступу взяла начальник відділу Держгеокадастру у Лубенському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Ніна Малюта.

Організацію роботи з виконання прийнятого рішення здійснюватиме відділ комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Засульської сільської ради.