Інформація щодо розміру допомоги, яка може бути виплачена з бюджету об’єднаної територіальної громади у 2018 році

Дата: 05.01.2018 13:35

На виконання програми «Турбота» у 2018 році, затверджено Порядок надання одноразової грошової допомоги населенню, яким визначено розмір допомоги, що може бути надана з бюджету об’єднаної територіальної громади, залежно від наявних підстав для її отримання.

Особливістю реалізації програми «Турбота» у поточному році, є проведення її виплати за рішенням виконавчого комітету Засульської сільської ради. Бланк для заповнення та детальне роз'яснення знаходяться на нашому сайті у розділі "Соціальни захист - до відома населення"

За додатковими роз’ясненнями з питань отримання грошової допомоги з бюджету об’єднаної територіальної громади просимо звертатися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Засульської сільської ради (м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19 або за тел. 70-999).