Національний банк України повідомляє:

Дата: 21.03.2018 13:47

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 березня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ "Укрпошта", адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Соборності, 17, м. Полтава, 36020.

Для місцевих органів  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб ( у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Полтавського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Полтавської області та м. Полтави здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл. Контрактова, 2-б, 2 під'їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).