Коротко про пільговий проїзд у 2018 році по Засульській ОТГ

Дата: 14.03.2018 13:57

З метою забезпечення реалізації права громадян на безкоштовний проїзд, рішенням чергової тридцять третьої сесії Засульської сільської ради сьомого скликання від 07.11.2017 була затверджена Програма здійснення компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій населення об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради на 2018 – 2020 роки, на виконання якої у складі видатків бюджету об’єднаної територіальної громади затверджені кошти у розмірі 580 тис. грн.

Програмою передбачено проведення компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян перевізникам, з якими Полтавською обласною державною адміністрацією укладено договори про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

Станом на 13.03.2018 п’ять перевізників підписали договори на здійснення компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян у 2018 році, а саме:

Гайдай Валерій Валерійович (за маршрутом «Лубни АС – Луки»);

Охріменко Василь Петрович (за маршрутом «Лубни АС – Суха Солониця»);

Зубенко Наталія Олексіївна (за маршрутами: «Лубни АС – Оріхівка ч/з Л.Ромодан», «Лубни (м’ясокомбінат) – Лубни АС – Засулля»);

Зубенко Сергій Григорович (за маршрутами: «Лубни АС – Войниха», «Нижній Булатець – Лубни АС – Солониця»);

Волик Дмитро Васильович (за маршрутами: «Лубни АС – Вільшанка», «Лубни АС – Мацківці – Мацкова Лучка», «Терни – Лубни АС – Войниха»).

Сума виплат за січень 2018 року склала 10,1 тис. грн. Зазначені кошти перераховані тим перевізникам, які підписали договір з 1 січня 2018 року, оскільки компенсаційні виплати проводяться виключно за період року, починаючи з дати підписання відповідного договору.

Решта перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів, у тому числі на території громади, до цього часу не погодилися на підписання запропонованих їм договорів на здійснення компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян.