Підтримка галузей агропромислового розвитку

Дата: 13.03.2018 15:13

До уваги керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, голів діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, представників ініціативних груп зі створення СОК та сімейних ферм!

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації запрошує вас на семінар з питань підтримки аграрної галузі.
Захід відбудеться 28 березня о 10.00 годині у великій залі Лубенської районної ради за адресою: площа академіка Олексія Бекетова, 19.
Фахівці нададуть роз'яснення щодо реалізації порядків використання в 2018 році коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузей агропромислового розвитку, детально розкажуть про можливості отримання фінансової підтримки з обласного бюджету за відповідною Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини.