Відбулося засідання комісії

Дата: 02.02.2018 15:46

2 лютого 2018 року у приміщенні будинку культури с. Засулля відбулося засідання Комісії з питань надання грошової допомоги населенню з бюджету об’єднаної територіальної громади Засульської сільської ради.

Комісією, до складу якої ввійшли голови постійних депутатських комісій, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради та представники громадських організацій, було розглянуто 53 заяви від жителів громади з проханням надати допомогу, а також звернення Лубенської спілки ветеранів Афганістану про відзначення учасників бойових дій з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За результатами опрацювання членами комісії особистих звернень жителів громади та подання громадської організації,  прийнято рішення про надання допомоги 122 особам.

Відповідні проекти рішень будуть підготовлені відділом соціального захисту населення для затвердження на засіданні виконавчого комітету сільської ради.