Працювали над Стратегією розвитку громади

Дата: 28.03.2018 15:30

У понеділок 26 березня відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Засульської сільської ради. До складу дорадчо-консультативного органу увійшли старости, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, депутат Полтавської обласної ради Руслан Ляшко, депутати сільської ради, представники малого та середнього бізнесу.
Інформуючи про головну мету стратегічного планування, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Олег Васецький наголосив, що Стратегія є картою, що допомагає зрозуміти в якому напрямку рухатися, сприяє фокусуванню на досягненні обраних цілей та дозволяє здійснювати послідовні заходи з їх реалізації найбільш оперативно та ефективно.
Усі учасники робочої групи отримали роздатковий матеріал, в якому відображені стратегічні напрямки розвитку об’єднаної територіальної громади, основні з яких – економічний розвиток та залучення інвестицій, створення комфортних умов для проживання мешканців громади, створення свідомої та активної громади з високим рівнем життя. По кожному з напрямів визначені оперативні цілі.
На засіданні ухвалили низку рішень, що передбачають оприлюднення інформації про розробку Стратегічного плану на офіційному веб-сайті громади та зворотній зв’язок із усіма небайдужими громадянами, які подадуть до робочої групи свої пропозиції та зауваження щодо цього довгострокового документу.
Зауважимо, що нині відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету спільно з сільським комунальним підприємством «Сяйво» втілює в життя громади карту збору твердих побутових відходів у всіх населених пунктах, що теж є важливим стратегічним напрямком.