Обговорення актуальних питань з мешканцями Литвяківського старостату

Дата: 05.04.2018 09:57

Про сортування та вивезення сміття, пільгове перевезення та екологічні проблеми вели мову 4 квітня  мешканці сіл Литвяківського старостату, зустрічаючись із сільським головою Сергієм Бондаренком, старостою Валерієм Ночовним, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Геннадієм Пархоменком.

Насамперед зустріч мала на меті вивчення та врахування думки людей щодо запровадження сортування й вивезення сміття СКП «Сяйво» та складання відповідного зручного графіка вивезення твердих побутових відходів у населених пунктах громади.

Однак, користуючись нагодою, литвяківці заслухали звіт свого старости Валерія Ночовного про роботун до 2017 року, та порушили коло питань, які їх турбують. Це, зокрема, сморід від свинокомплексу, розташованого в селі, та погіршення якості води у колодязях, що місцеві жителі пов’язують саме діяльністю цього підприємства. Вони також отримали відповіді про стратегію подальших дій Засульської громади у забезпеченні пільгового перевезення пасажирів, а саме надання пільг у готівковій формі, яке передбачено відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 197.

Натомість у  селі Покровському  гостро стоїть питання не лише пільгового перевезення, а й автобусного сполучення  взагалі. Нині маршрутка до райцентру курсує лише 3 дні на тиждень, і як стверджують жителі села, неодноразово буває, що і в ці визначені дні з невідомих нікому причин є вірогідність  її не дочекатися.

Наразі СКП «Сяйво» працює над складанням остаточного графіка вивезення сміття, а звернення мешканців Литвяківського старостату вивчають відповідні структурні підрозділи.