До уваги одержувачів житлової субсидії!

Дата: 06.04.2018 12:45

До уваги одержувачів житлової субсидії !!!

Розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний  газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно

Управлінням соціального захисту населення проведено перерахунок житлової субсидії на квітень 2018 року, повідомлення направлені через сільські ради і старостати.

При цьому наголошуємо, що обов’язкова частка платежу за житлово-комунальні послуги розраховується за формулою індивідуально для кожного домогосподарства та залежить від доходів.

А саме: середньомісячний дохід на одну особу за 2 квартали, що передують місяцю, що передує місяцю з якого призначається субсидія, ділиться на розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.05.2017 – 1624 грн.), отриманий результат ділиться на 2 і множиться на 15%).

Тому обов’язкова плата за неповний місяць залишається у повному розмірі, а норма – в залежності від днів опалювального періоду.

З питань призначення та перерахунку житлової субсидії звертайтеся за телефоном 71- 953.

Лубенської районної державної адміністрації