Вітаємо з днем народження старосту Войнихівського старостинського округу Григорія Сердюка

Дата: 16.04.2018 10:25

І як ото воно все гармонійно поєднується в людині - душа поета й адміністративна посада, артистичні здібності і вміння влучно увернути дотепне слівце, а ще доброта, радість від усього сущого і посмішка, захована у пшеничних вусах, та безмежне небо у голубих очах. Про кого це? - та про старосту Войнихівського старостинського округу Григорія Миколайовича Сердюка!
Сьогодні 16 квітня Григорій Миколайович відзначає день народження. Роки - то безумовно його багатство! Тому нехай інадалі легко йдеться Вам, Григорію Миколайовичу, по життєвому шляху при підтримці і любові рідних, у колі справжніх друзів, яких Ви маєте так багато у нашій об'єднаній територіальній громаді.
Насолоди Вам від життя, вільного часу на всі улюблені захоплення, здійснення мрій і Божого благословення, - цього щиро бажають Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус, працівники виконавчого комітету сільської ради!