Із засідання виконавчого комітету

Дата: 19.04.2018 21:57

На засіданні виконавчого комітету Засульської сільської ради, що відбулося 17 квітня 2018 року під головуванням сільського голови Сергія Бондаренка розглянуто 62 питання.

Традиційно значна частка з них стосувалася розгляду звернень мешканців громади щодо надання одноразової грошової допомоги. З цього питання інформувала начальник відділу соціального захисту населення Алла Дзюба. Члени виконкому одностайно прийняли рішення про надання такої допомоги за заявами громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також за зверненнями Лубенської районної громадської організації ВГО «Союз Чорнобиль України» та Лубенської районної організації ветеранів України на загальну суму 111,4 тис. грн. Вказану допомогу отримають 169 жителів громади.

На засіданні виконкому також затверджено розмір грошової винагороди учителям-переможцям та учителям-лауреатам обласного і всеукраїнського турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 2017-2020 роки.

Окрім цього розглянуто листа ТОВ МП АПБ «Лубенський райагробуд» про надання дозволу на проведення заходів із благоустрою, заяви мешканців громади щодо надання дозволів на будівництво, реконструкцію житлових чи господарських споруд, упорядкування поштової адреси тощо.