Небезпечна знахідка

Дата: 26.04.2018 09:11

19 квітня поблизу села Новаки Засульської об'єднаної територіальної громади, Лубенського району, у лісосмузі виявили три артснаряди та одну гранату часів Другої Світової Війни.
«Прибувши на місце події група піротехнічних робіт аварійно рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області виконала ретельне обстеження території та вилучила боєприпаси. Після цього небезпечну знахідку відвезли на підривний майданчик та знищили», - говорить начальник служби піротехнічних робіт, підполковник служби цивільного захисту Володимир Анатолійович Віннік.
Також знешкодження снарядів відбулось завдяки оперативним діям співробітників відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Засульської сільської ради та Лубенського РВ ГУ ДСНС.
Спеціалісти зазначають, що період знешкодження подібних знахідок припадає на період весняно – польових робіт.
Тож варто бути обережними та дотримуватись правил особистої безпеки в разі, коли саме Ви стали щасливчиком і відкопали такий собі «привіт із минулого».
Будьте обережні!