Вітаємо з днем народження старосту Мацківського старостинського округу Миколу Антоновича Дзюбу!

Дата: 05.05.2018 12:11

5 травня наші щирі сердечні вітання линуть у мальовниче село Мацківці. Саме там вправно господарює сьогоднішній ювіляр - староста Мацківського старостинського окугу Микола Антонович Дзюба.
      Думається, що славна поважна дата не додасть Миколі Антоновичу ні краплі смутку, бо є, що згадати хорошого і достойного у трудовому шляху ювіляра, бо поруч з ним - любляча родина - дружина і доньки, бо сьогоднішня його робота у місцевому самоврядуванні разом з постійними турботами приносить задоволення від вдало реалізованих задумів чи надання допомоги людям, які живуть поруч.
       Хочеться ще так багато сказати про Миколу Антоновича, про його принциповість, енергійність, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків про мудрість і щедрість душі.
       Уся Засульська об'єднана територіальна громада щиро бажає Вам, Миколо Антоновичу, щоб і надалі Ваше життя було багатим на добро, хороші враження, щирих друзів! Із радістю приймайте кожен новий день, черпайте силу і снагу від рідної природи, тихоплинної Сули, яка вчить по-філософські сприймати буття.
        Сонячних Вам днів, чудесного настрою, довгих років життя, невичерпного оптимізму і молодості, бо її визначають не роки, а стан душі!
       З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, Ваші колеги-старости, депутатський корпус громади, працівники виконавчого комітету сільської ради.