У населених пунктах Засульської громади працювали фахівці Лубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Дата: 07.05.2018 09:51

Лубенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) 2 травня 2018 року проведено обстеження житлово-побутових умов проживання сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомних сімей та внутрішньо переміщених осіб Засульської сільської ради.

У ході візитів сім’ям надано рекомендації щодо оформлення документів, інформацію про соціальні послуги та порядок їх отримання. Окрім того, сім’ї отримали інформаційні консультації  з питань відповідального батьківства, підвищення економічної грамотності та планування сімейного бюджету, захисту законних прав та інтересів дитини.

Також проведений контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом вибіркового обстеження сімей Лубенського району.

Так, за результатами вибіркової перевірки в Засульській сільській раді обстежені родини належним чином використовують кошти для забезпечення належних умов виховання та розвитку народжених малюків. Випадків нецільового використання коштів не зафіксовано.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 50 або за тел. 74 – 803.