Вітаємо з днем народження депутата Засульської сільської ради Світлану Іванівну Кишкань!

Дата: 12.05.2018 11:23

12 травня щирі сердечні вітання з Днем народження линуть у Михнівський старостат на адресу чарівної привітної жінки, депутата Засульської сільської ради, адміністратора старостату Світлани Іванівни Кишкань.
         У день особистого свята від усієї громади хочемо побажати Вам, шановна Світлано Іванівно, нових досягнень та здобутків, гідною винагородою яких будуть повага та довіра.
        Нехай доля благословляє Вас довгими квітучими щасливими роками, дарує міцне здоров'я, благополуччя у всіх справах, молодість душі і серця!
         З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги-депутати, працівники виконавчого комітету сільської ради.