Якщо ваша сім'я потребує особливої уваги - поради від фахівців районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Лубенського відділу поліції

Дата: 16.05.2018 13:47

Зовсім скоро настане літо, а разом з ним і літні канікули. Діти – школярі потребуватимуть особливої уваги з боку батьків. А діти, які виховуються в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах  - з боку соціальних служб. Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах є одним з пріоритетних напрямків  діяльності Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко)

15.05.2018 фахівцями Центру спільно з працівником Лубенського ВП було здійснено візит у  сім’ї Засульської сільської ради (с. Новаки), які потребують особливої уваги.

У ході обстеження сімей були здійснені оцінки потреб дитини та сім’ї, складені висновки щодо задоволення батьками потреб дитини, стану батьків та їхнього виховного потенціалу, факторів сім’ї та середовища.

З кожною з відвіданих сімей була проведена профілактична робота з питань неналежного виконання батьками їх обов’язків. Також, здійснено заходи щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, подолання негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, пропаганда здорового способу життя. Батьки попереджені про наслідки безвідповідального ставлення до виконання своїх батьківських обов’язків.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою : м. Лубни, пл. ак. О. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74-803.