Вітаємо з ювілеями депутатів Засульської сільської ради Юрія Сергійовича В'юницького та Антона Васильовича Гергу!

Дата: 22.05.2018 13:31

22 травня, у день весняного Миколая, в нашій громаді аж два депутати Засульської сільської ради відзначають ювілейні дні народження. Це Юрій Сергійович В’юницький та Антон Васильович Герга.

Щиро вітаємо наших активних і завзятих, молодих і талановитих депутатів із особистими святами! Бажаємо, щоб їх життя було щасливим, щоб кожен день був наповнений радісними подіями, які відбуватимуться у колі люблячих рідних і вірних друзів. Хай не вичерпуються Ваші, Юрію Сергійовичу та Антоне Васильовичу, ініціативи, спрямовані на користь об’єднаної громади.

З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги – депутати та працівники виконавчого комітету сільської ради.