ІІ Обласний етап військово-патріотичної гри Джура

Дата: 22.05.2018 14:21

З 10 по 14 травня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), заходу, який вчить молоде покоління бути сильними, наполегливими, вміти захищати свою Батьківщину.
У обласному етапі гри «Сокіл» («Джура») взяли участь 30 команд (240 учасників). Засульську об’єднану територіальну громаду на змаганнях представляв рій «Засульська чайка» Литвяківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів, у такому складі: Безкровний Богдан (учень 10 класу), Яременко Олександр (учень 10 класу), Мищенко Ярослав (учень 9 класу), Барганюк Віталій (учень 9 класу), Кумонок Олександр (учень 9 класу), Данько Ілля (учень 8 класу), Магомедова Оксана (учениця 10 класу), Комліченко Яна (учениця 9 класу); Шлапко Валентина Олексіївна (заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник-виховник рою), Іващенко Микола Анатолійович (учитель фізкультури, другий виховник).

Насиченою була програма заходу. Протягом п’яти днів «юні джури» взяли участь у 10 конкурсах-змаганнях: «Впоряд» – конкурс з індивідуальних дій та дій у складі рою (стройова підготовка); «Відун» – конкурс знавців історії України (доба козаччини); «Рятівник» (з надання першої долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт); «Стрільба з пневматичної гвинтівки» (мішень № 4 з дистанції 10 м); «Ватра. Слава героям» (представлення творчо–мистецького звіту рою (мистецька композиція); силове змагання «Перетягування линви», комплексна командно інтелектуально-екстремальна гра «Пластун»; козацька «Туристсько-спортивна смуга перешкод», у визначенні найкращого біваку в «Таборуванні», та конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».

Напруженою була боротьба між  30 кращими роями з різних куточків Полтавської області, проте наші «юні джури» достойно представили Засульську об’єднану територіальну громаду на обласному рівні.

• Конкурс  «Рятівник» - І місце (керівник Шлапко В.О.)
  •  «Туристсько-спортивна смуга перешкод» - 2 місце (керівник Баранов О.А.)
  • «Перетягування линви» - 3 місце (керівник Іващенко М.А.)
  • «Ватра. Слава героям» – 3 місце (керівник Шлапко В.О.)
  • «Таборування» - 2 місце (керівник Костюк Т.Л.)
  • «Відун» - 7 місце (керівник Шлапко В.О.)
  • «Впоряд» - 8 місце (керівник Іващенко М.А.)
  • «Добре діло» - 9 місце (керівник Шлапко В.О.)
  •

Посилання на відеорепортажза участю наших «джурівців» https://www.youtube.com/watch?time_continue=332&v=FHUdB3sKr-c