Відбулася робоча нарада спеціалістів відділу комунальної власності та земельних відносин

Дата: 23.05.2018 11:07

Відповідно до плану-графіка передачі земель державної власності в комунальну об’єднаним територіальним громадам уже з червня поточного року Засульська сільська рада має отримати від органів Держгеокадастру у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів громади.

Саме цьому питанню 22 травня була присвячена робоча нарада за участю спеціалістів відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету сільської ради, які працюють на віддалених робочих місцях.

Керівник відділу Юрій Дудніченко, який вів нараду,  ознайомив з алгоритмом дій у процесі передачі-отримання земель, відповів на запитання колег, зосередив увагу на інших актуальних питаннях, що зустрічаються у роботі спеціалістів відділу.