Соціальні послуги від районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Дата: 23.05.2018 12:57

Одне з основних завдань, які виконують працівники Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) полягає у здійсненні контролю за цільовим використанням допомоги при народженні дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей шляхом вибіркового обстеження сімей Лубенського району.

У ході здійснення роботи за вказаними напрямками фахівцями із соціальної роботи спільно з суб’єктами соціальної роботи здійснюється обстеження матеріально-побутових умов, виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Під час відвідування таких сімей з батьками проводяться профілактичні бесіди з питань цільового використання коштів на дітей, відповідального батьківства, пропаганди здорового способу життя, а також надаються інформаційні консультації, соціально-педагогічні та соціально-побутові послуги.

Подібна вибіркова перевірка була проведена у травні поточного року у селах  Войниха, Піски, Куп’єваха, Засулля та Солониця Засульської сільської ради.  Її результати засвідчили, що родини належним чином використовують кошти для забезпечення відповідних умов виховання та розвитку народжених малюків. Випадків нецільового використання коштів не зафіксовано.

У ході роботи увагою спеціалістів також були охоплені сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Робота у даному напрямку продовжується.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте випадки нецільового використання коштів батьками, звертайтесь до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74-803.