Вітаємо з днем народження виконувача обов'язків директора СКП "Сяйво" Наталію Олексіївну Жолондієвську!

Дата: 23.05.2018 13:38

Сьогоднійшній травневий день для виконувача обов'язків директора сільського комунального підприємства "Сяйво" Наталії Олексіївни Жолондієвської розпочався не зі скарг чи нарікань на відсутність якихось комунальних благ, а зі щирих привітань з Днем народження!
       Шановна Наталіє Олексіївно!
    Раді особливій і приємній нагоді привітати Вас зі святом. Кожного дня ми дивуємося як Вам - тендітній жінці, вдається налагоджувати роботу у такій, здавалося б, чоловічій сфері, брати на себе відповідальність і за благоустрій, і за водопостачання, і за вуличне освітлення, і за вивезення сміття. І це підкреслює Вашу унікальність жінки-керівіника, яка завжди готова долати труднощі і організовувати ефективну діяльність.
      Тому і хочемо побажати Вам міцного здоров'я, родинного затишку, належного пошанування Вашої праці і насолоди від кожної хвилини життя!
    З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус сільської ради, працівники виконавчого комітету.