Вітаємо з днем народження старосту Оріхівського старостинського округу Олександра Розумія!

Дата: 28.05.2018 15:53

Лише вчора на Трійцю староста Оріхівського старостату Олександр Іванович Розумій господарював на традиційному святі у селі Крем'янка, шанував гостей, вітав із зеленими святами односельців.
А сьогодні час вітати самого старосту, адже 28 травня молодий енергійний завзятий господар Оріхівського старостату відзначає день народження.
З цієї нагоди бажаємо Вам, Олександре Івановичу, усього того, у чому Ви вбачаєте нині зміст свого життя, у чому відчуваєте потребу.
Нехай збуваються Ваші мрії, успішними будуть задуми, захоплюючими подорожі, а почуття любові ніколи не полишає Вашу романтичну душу!
З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги-старости громади, депутати сільської ради та працівники виконавчого комітету.