Врятували злагода й дружба односельців!

Дата: 31.05.2018 12:47

Сьогоднішній ранок розпочався зі схвильованої розповіді художнього керівника Засульського будинку культури Валентини Яшної про своїх односельців. Виявляється учора, 30 травня, о 14 годині 15 хвилин у селі Солониця на вулиці Пушкіна, 25, сталася пожежа у господі громадянки О.Л. Загорілася господарська дерев’яна будівля, це вчасно помітили сусіди Василь Фіонік та Раїса Ляшенко.

Як по команді, пані Раїса почала голосне оповіщення сусідів, вона згукувала усіх, кого бачила і просила брати відра. Люди, що їхали повз на велосипедах, лишали обабіч дороги свій транспорт і ставали вервечкою, щоб передавати наповнені водою відра панові Василю Фіоніку, який знаходився майже в епіцентрі пожежі.

Валентина Яшна – свідок і безпосередня учасниця події, зателефонувала на 101 і викликала рятувальників, допоки вони їхали, заспокоювала зляканих і заплаканих сусідських дітей. За словами Валентини, усі її сусіди з вулиці Пушкіна, здавалося б, звичайні сільські люди,  у той відповідальний момент виявилися справжніми героями, які своїми злагодженими діями зробили все, щоб не загорівся сарай і вогонь не заподіяв ще більшої шкоди господарству. Професійні вогнеборці, котрі прибули з Лубен за 18 хвилин, загасили пожежу і подякували мешканцям Солониці за оперативні та злагоджені дії.

Засульська сільська рада приєднується до слів подяки на адресу своїх громадян, які не втратили у наш час головного – людяності, співчутливості, і своїми вчинками довели, що чужої біди не буває. Окрім уже згаданих у дописі, дякуємо сім’ї Якименків – Вадиму, Людмилі та їх синові Олександру, Решті Світлані, Якимець Любові, Якименко Ніні, Ушкань Дарині, Жуковській Розі, Лук’яненко Валентині, Кислякові Василеві та Ярошу Миколі. Ви – справжні! Справжні люди, сусіди і друзі!