12 вихованців Новаківського дошкільного навчального закладу "Сонечко" попрощалися із дитячим садком!

Дата: 01.06.2018 11:47

30 травня 2018 року урочистий святковий зал будинку культури с. Новаки радо зустрічав гостей. Тут відбулося незабутнє чудове свято – прощання з дитячим садком. Діти разом з батьками та працівниками дошкільного навчального закладу дуже чекали цієї визначної події і старанно готувались до неї. Дванадцять випускників, які парами вийшли на сцену, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики. Дошкільнята багато співали, танцювали, грали в ігри, брали участь в конкурсах, висловлювали свої мрії і бажання, дякували всім працівникам дитсадка за любов і турботу.

Випускників вітали молодші вихованці дитсадка, завідувач ДНЗ «Сонечко» Наталія Олексіївна Григор'єва, голова батьківського комітету Вячеслав Вікторович Рабовлюк, староста сільської ради Лариса Миколаївна Кісенко. На згадку  про дитячий садок майбутнім школярам було вручено дипломи та подарунки. На завершення свята випускники вийшли на вулицю із різнокольоровими кульками в руках, загадали  бажання і відпустили кульки в небо з надією, що все задумане обов’язково здійсниться…

Тож нехай збуваються всі мрії! Щасливої дороги у майбутнє життя, всім випускникам, цікавих  відкриттів та успіхів!