Вітаємо з днем народження депутата Засульської сільської ради Ніну Миколаївну Конько!

Дата: 02.06.2018 12:02

Квітує червень, а разом з ним - депутат Засульської сільської ради, чарівна жінка, завідувач ФАПу села Вільшанка, учасниця співочого колективу "Ягідки" Вільшанського СБК Ніна Миколаївна Конько.
Сьогодні Ніна Миколаївна відзначає день народження, приймає букети квітучого літа і вітання, сповнені щирих побажань щастя, любові, здоров'я від своїх рідних, від односельців, до яких у будь-який час доби готова прийти на допомогу, і від нашої Засульської об'єднаної громади, інтереси виборців якої вона представляє.
Тож нехай і надалі, Ніно Миколаївно, кожен Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть Вашу творчу душу, нестимуть тепло у Ваше ніжне серце, і радістю відображатимуться у Ваших красивих очах.
Щедрих Вам успіхів та перемог, приємних радісних звісток і здійснення мрій!
З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, депутатський корпус громади, працівники виконавчого комітету сільської ради.