Гуманітарна допомога сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 05.06.2018 13:58

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах є одним з основних напрямів діяльності Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко)

Фахівцями із соціальної роботи Центру  регулярно відвідуються сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. З кожною сім’єю  проводиться адресна  робота з питань належного виконання батьками їх обов’язків,   недопущення  жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, пропаганди здорового способу життя та цільового використання коштів та планування сімейного бюджету. Батькам  надаються інформаційні, правові консультації, соціально-педагогічні та  соціально-побутові послуги, відповідно до складних життєвих обставин, які  наявні в сім’ях.

Лубенський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в 2018 році продовжує  співпрацю з Полтавською обласною благодійною організацією «Спілка Самаритян» (голова правління В’ячеслав  Бєлов)

Так, в  травні місяці 2018 року, завдяки цій співпраці  продуктові набори отримали 20 сімей , які опинилися в складних життєвих обставинах. Надалі планується щомісячно допомагати малозабезпеченим жителям Лубенського району спільно зі «Спілкою Самаритян».

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. О. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.