Вітання з днем народження секретаря, депутата Засульської сільської ради Оксану Григорівну Іванову!

Дата: 04.06.2018 14:06

Як гарно розпочався цей робочий тиждень у нашій сільській раді! З букетів квітів і зворушливих вітань на адресу депутата і секретаря Засульської сільської ради Оксани Григорівни Іванової. 4 червня ця красива, розумна, відповідальна жінка відзначає ювілейний день народження.
Так багато хочеться сказати Вам, Оксано Григорівно, про Вас, про Вашу професійність, тактовність, комунікабельність і принциповість, про готовність допомогти, про душевну щирість, про Вашу осяйну посмішку, про Вашу жіночність, що підкреслюється індивідуальним стилем і смаком.
Цього літнього дня щиро-щиро бажаємо нашій ювілярці здоров'я, невичерпної енергії, усіляких гараздів, благополуччя і миру! Нехай Вас ніколи не полишають віра, надія і любов! І завжди будуть поруч удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища!
З повагою, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, колеги-депутати, працівники виконавчого комітету сільської ради.