"Я МАЮ ПРАВО"

Дата: 05.06.2018 15:23

«Я МАЮ ПРАВО» - таку назву має загальнонаціональний правопросвітницький проект.  У його рамках 4 червня 2018 року на території Засульської сільської ради працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правої допомоги.

Спершу працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області зустрілися з   представниками виконавчого комітету сільської ради  та аграрного бізнесу громади. Йшлося про діяльність антирейдерського штабу, створеного торік у серпні, та його роботу в нашій області під орудою заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого. Цілодобовий телефон, за якими можна звернутися у разі рейдерського захвату земель, врожаю тощо: 0956058547, у робочий час  - (05322) 22860 або 22838.

Для захисту прав громадян при Головному територіальному управлінні юстиції також створена постійно діюча комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 321). Сюди варто звертатися, якщо ви сумніваєтеся у діях державного реєстратора, отримали відмову в державній реєстрації нерухомого майна, юридичної особи, фізичної особи-підприємця, чи, можливо, маєте труднощі при реєстрі договорів оренди землі.

Під час зустрічі озвучено цікаві факти напрямку діяльності виконавчої служби, що стосуються посилення впливу на злісних неплатників аліментів. Виявляється, Полтавщина у трійці лідерів в Україні щодо сплати заборгованості з аліментів. Фахівці також проанонсували очікувані зміни у законодавстві з цього питання, над якими працюють у профільному міністерстві.

Усі бажаючі мали змогу отримати подальші  консультації з питань, що їх зацікавили, у тематичному наметові.