Літо - пора оздоровлення!

Дата: 08.06.2018 18:29

Формування банку дітей пільгових категорій, збір заяв від батьків, ведення інформаційної кампанії, впорядкування та визначення батьківських пріоритетів - так ще у січні 2018 розпочалась підготовча кампанія оздоровлення дітей Засульської територіальної громади.
І вже станом на сьогодні, сектор сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради за системою часткового відшкодування відправив на оздоровлення першу дітвору.
Оздоровчий заклад «Крилатий» у Херсонській області радо зустрів двох відпочиваючих Войнихівського старостинського округу.
В оздоровчому комплексі „Лісовий”, який розташований у лісовій зоні Придністровського каньйону ,Тернопільської області наразі відпочиває одна дитина із Засульського старостинського округу.
Також одна дитина Вищебулатецького старостату перебуває у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник», Полтавської області, Диканського району.
В Українському дитячому центрі «Молода гвардія» відпочиває 1 дитина Засульського старостату.

Оздоровча кампанія в самому розпалі. Сектор сім’ї та дітей виконавчого комітету Засульської сільської ради прийняв вже більше 100 заяв від батьків, які бажають, щоб їх діти провели літні канікули із задоволенням та позитивом. Тож продовжуємо працювати, а дітворі бажаємо результативно оздоровитись, набратися сил та нових вражень.