Свято людей, багатих душею!

Дата: 14.06.2018 16:17

14 червня у Всесвітній день донора у кожного був свій привід завітати до Лубенської обласної станції переливання крові.

Почесні та активні донори, представники владних інституцій, студенти Лубенського медичного училища прийшли сюди на 9 годину ранку на святкові урочистості, проте більшість із громадян відзначили це свято здачею крові.

Вітали та вручали подяки активним учасникам донорського руху Лубенщини міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця, голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко.

Отримуючи відзнаку, Алла Кузьменко – директор Лубенського медичного училища, студенти якого постійно здійснюють свій безцінний внесок у благородну справу донорства, напередодні Дня медичного працівника побажала колективу станції переливання крові на чолі з головним лікарем Тамарою Петровою  добра, затишку, здоров’я.

Серед мешканців нашої об’єднаної територіальної громади теж чимало людей, здатних прийти на допомогу та врятувати життя власною кров’ю. Почесні грамоти цим особливим людям – Наталії Бардоновій з Оріхівки, Світлані Лісній із Засулля, Тетяні Пузь із Литвяків вручив керуючий справами виконавчого комітету  Засульської сільської ради Сергій Бойко.

Головний лікар Лубенської ОСПК Тамара Петрова теж привітала почесних донорів нашого краю та донорів резерву, а також пенсіонера закладу – Надію Харченко.

Студенти медичного училища подарували усім присутнім невеличку концертну програму. А поки вона тривала, голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця став у чергу, аби долучитися до благородної місії донорства.