Вітали медичних працівників

Дата: 15.06.2018 09:47

Відучора медична спільнота Лубенщини та працівники закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування почали приймати вітання з професійним святом. У кінотеатрі «Київська Русь»  усіх тих, хто стоїть на варті здоров’я нації, хто забезпечує впровадження реформ у галузі медицини, вітали керівники міста та району - міський голова Олександр Грицаєнко, голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко, Засульський сільський голова Сергій Бондаренко.

Сергій Іванович висловив щирі вітання працівникам закладів охорони здоров’я Засульської об’єднаної  територіальної громади та побажання хронічного здоров’я, гострих нападів благополуччя і достатку. Він також вручив грамоти та квіти Володимиру Кравченку – завідувачу Мацківської АЗПСМ, Любові Матвієнко – сестрі медичній загальної практики – сімейної медицини Михнівської АЗПСМ, Валентині Севертоці – молодшій медичній сестрі (санітарці) Войнихівської АЗПСМ, та працівникам  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» сільської ради: Ірині Онуфрієнко – головному бухгалтеру, Яні Магдебурі – інспектору з кадрів, Юрію Драчку – водієві автотранспортних засобів.

Зі святом, шановні медичні працівники! Здоров’я вам та вашим рідним, достатку, злагоди, любові, позитивних змін завдяки впровадженню реформи та належного поцінування вашої праці!