Із когорти довгожителів

Дата: 15.06.2018 10:42

Ще торік наш сектор комунікацій робив відеосюжет про 95-річного ветерана, учасника бойових дій у Другій світовій війні, мешканця Засулля Павла Васильовича Стеценка. Усі, хто тоді вітав іменника, щиро бажали йому  – многая літа і домовилися обов’язково зустрітися наступного літа.

Павло Васильович дотримав слова і 14 червня на своє 96-те літо при параді зустрічав гостей. Із квітами та подарунками до нього завітали Засульський сільський голова Сергій Бондаренко, голова первинної ветеранської організації сіл Засулля і Солониця Василь Діжевський. Розділити радість від багатства прожитих трудових років прийшли директор філії «Лубенський насіннєобробний завод» ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Бондаренко та голова профспілки цього підприємства Тетяна Авраменко. У свій час Павло Васильович працював на насіннєобробному заводі, стояв у витоків його післявоєнної відбудови, був наставником Тетяни Михайлівни та трудився пліч-о-пліч з батьком нинішнього директора підприємства.

Якраз до святкового столу, накритого невісткою Тамілою, яка піклується про ветерана-довгожителя, приїхали з міста Полтави син іменника – Володимир та онук Павла Васильовича.

Звучали тости та побажання ще довго топтати ряст та бути отим міцним корінням, з якого бере початок славний рід Стеценків.