Вітаємо з днем народження сільського голову Засульської сільської ради Сергія Івановича Бондаренка!

Дата: 15.06.2018 10:57

Що таке день народження? Насамперед – особисте свято появи на цей прекрасний світ, а для усіх інших – чудова нагода підкреслити унікальність та ексклюзивність іменника, як особистості, як людини і керівника.

Зізнаємося чесно,  Сергію Івановичу, Ви нас повсякчас дивуєте: і своєю працездатністю, і умінням переконувати і доводити, і терпінням, і толерантністю, і сприйняттям життя, і влучним дотепним словом, яке розбирається на цитати.

Бажаємо, щоб Вам приємно й легко працювалося, радісно і щасливо жилося. Бо цифри у життєвому календарі – то лише умовність, а не перешкода для того, щоб мріяти, любити і досягати усього, чого хочеться!

З повагою, депутатський корпус громади, старости, працівники виконавчого комітету сільської ради.