Родинне свято - випускний у Пісківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

Дата: 15.06.2018 13:43

Їх лише семеро – випускників дев’ятого класу Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Проте це аж ніяк не завада для проведення справжнього святкового випускного, який відбувся у родинному колі маленького села теплого недільного вечора 10 червня.

У залі клубу – вчителі школи, учні молодших класів, батьки, односельці, друзі. На сцені – вони – господарі свята. Юні граційні красуні у вишуканих коктейльних сукнях, на високих підборах. Їм так личать святкові зачіски і ніжний макіяж, що лише підкреслює юність. Поруч – хлопці: діловий вигляд, вдумливий і розумний погляд у майбутнє.

Слайди на екрані, як машина часу, переносять усіх із дитячих років до сьогодення. Хтось із батьків розчулено втирає сльозу, бо їх діти так непомітно виросли, стали дорослими… Ще мить, і настане пора відпускати їх у самостійне життя.

Напутні добрі слова. Їх дарує староста Войнихівського старостинського округу Григорій Сердюк, класний керівник, який опікувався ними із п’ятого класу по грудень минулого року, а нині виконувач обов’язків директора школи Алла Анатоліївна Назаренко. І віриться, що тільки так і будуть випускники йти по життю – легко, щасливо, без перешкод!

Меншенькі сестрички і братики теж підготували для дев’ятикласників свій віршований виступ, а їх креативні вчителі - танок.

Фотосесія на пам’ять разом з першою вчителькою Тамарою Василівною Кілочек, класними керівниками за час навчання Аллою Анатоліївною Назаренко, Антоніною Григорівною Кожушко та всіма бажаючими завершують хвилююче свято, що знаменує перехід із дитинства у юність і доросле життя. Щасти вам, випускники, у пошуках себе, у подальшому навчанні і життєвому виборі!