Шановні працівники закладів охорони здоров’я Засульської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 15.06.2018 13:46

Традиційно у третю неділю червня ви відзначаєте своє професійне свято, свято людей із чуйним серцем, відкритим до чужого болю, свято людей, готових у будь-який час доби прийти на допомогу. Зазначимо, що лікарі, фельдшери, медичні сестри на  селі – то взагалі особлива когорта спеціалістів, які надають первинну медичну допомогу, і  в той же час лікують увагою, добрим словом, співчутливим ставленням.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, родинного щастя, позитивних змін від впровадження реформ та належного поцінування вашої непростої та вкрай необхідної праці!

Засульський сільський голова Сергій Бондаренко