Cвято випускного в Михнівському ДНЗ «Сонечко»

Дата: 25.06.2018 14:53

Справжнє свято випускного відбулося в Михнівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко».
       Маленькі випускники разом зі своєю вихователькою  Жанною Володимирівною Ляшенко, музичним керівником Ліаною Вільгельмівною Долговою та першою вчителькою Надією Павлівною Мироненко влаштували для батьків та гостей  цікаву розважальну програму в українському стилі.
       Вітальне слово та щиру подяку за підготовку до навчання від батьківського колективу висловила мама одного з вихованців Тетяна Віталіївна Охріменко.
Із привітальним словом та подарунками завітав до малечі голова Засульської сільської ради Сергій Іванович Бондаренко.
       Після насиченої концертної програми завідувач закладом Любов Олексіївна Діденко урочисто вручила діткам дипломи про закінчення дошкільної освіти.
Бажаємо малечі гарно відпочити впродовж літніх канікул та 1 вересня з непереборним бажанням перегорнути нову сторінку свого вже по – шкільному насиченого життя.