Відбулися зміни в земельному законодавстві!

Дата: 25.06.2018 15:03

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області з метою належного адміністрування земельного податку, орендної плати та забезпечення податкового контролю повідомляє наступне.

З 17.07.18 набирає чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.18 № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.16 № 489 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.12.16 за № 1647/29777), далі – Порядок.

Порядком передбачено, що з 17.07.18 для земельних ділянок, інформація про які  не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовуються із значенням 3,0.

Лубенська ОДПІ доводить до суб’єктів господарювання та інформує про необхідність подачі уточнюючої податкової декларації на II півріччя 2018 року з новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку (з 17.07.18), як це передбачено вимогами статті 286 Податкового кодексу України.

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.18 № 162 опубліковано на офіційному сайті – zakon.rada.gov.ua

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області