Сектор сім’ї та дітей продовжує оздоровчу кампанію

Дата: 27.06.2018 12:48

В дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка», який розміщений у заповідній зоні гори Пивиха над Кременчуцьким водосховищем зараз проводять літні канікули 16 дітей Засульської громади.
     Ще двоє діток відпочивають на Тернопільщині в оздоровчому комплексі
«Лісовий» . Одна дитина знаходиться в оздоровчому закладі «Крилатий» на Херсонщині. Отримуємо позитивні відгуки від дітей, які інтенсивно та з користю проводять час у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м.Київ, Пуща – Водиця) та в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» (м.Одеса).
     Також не менш активним та насиченим відпочинком займаються двоє дітей у дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» (Диканський район, село Михайлівка), двоє у дитячому оздоровчому центрі санаторного типу «Миргородський» (Миргородський район, село Олефірівка) та двоє діток у оздоровчому комплексі «Нафтохімік» (село Омельник Кременчуцького району.)