Вітаємо ювіляра!

Дата: 27.06.2018 14:59

25 червня відзначив своє 90 - річчя житель Вищого Булатця Кваша Василь Петрович. В цей день дім ювіляра був наповнений гостями. Вітальні слова на його адресу звучали від сина Григорія, доньки Варвари, внуків Дмитра та Юлії, зятя Володимира і звісно правнуків: Владислава, Олександра та Роми. До щирих привітань приєднались голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко та староста Вищебулатецького старостинського округу Сергій Бачевський. Не дивлячись на свій поважний вік Василь Петрович активно справляється по господарству, має курочок, кізочку та ще й вдома тримає порядок. Бажаємо йому залишатися такою ж світлою і доброю людиною, робити всі справи на позитиві та з натхненням. Нехай в його житті завжди будуть поряд рідні та близькі, а проблеми обходять дім стороною. Многая літа, шанованому ювіляру!